team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

magravUkrainian subtitles click at the dented wheel

Thursday, July 5, 2012

14:04:2012

The Galactic Federation through Wanderer of the Skies
14:04:2012


Вітання від Федерації:

 Є велика надія, щодо розвитку у вашому світі сьогодні, оскільки ваші колективні думки зосереджуються на арешті ілюмінатів і реструктуризації ваших фінансових систем. Так і повинно бути. Вони (думки) зіграні скрізь у вашому світі наче оркестр, даючи вам перевагу у стратегічному розвитку, якщо б ви могли знати всю його глибину і дихання. Ми тут щоб говорити про те, як ми можемо без створення небезпечних акцій бути в грі, і результат ви зможете бачити протягом наступних тижнів.


Готуйтеся для великих рухів інформації скрізь у світі, який фокусуватиме тих, хто ще не в курсі того, що ви вже знаєте. Це буде наступним, і найбільшим на сьогоднішній день масовим пробудженням індивідуумів, які спали до цих пір. Ця інформація прийде від багатьох джерел, у тому числі через ваші ЗМІ, які навіть зараз вже почали виплутуватись з пiд контролю ілюмінатів. Правда надходить через тих, хто чинить опiр, і ті, хто завжди хотів, щоб ця інформація “вибралася назовнi” зараз не бачать жодної перешкоди для цього. Цей витiк інформації стане передвісником до її розголошування и оприлюднення.


Дійсно, ми доклали свою руку недавно, роблячи новини, і це є зараз ясно, що не може бути жодної репресії від військових на наших акціях в світі. Поки нагнiтання страху заставлятиме багатьох зосередитися на ядерній зброї і її потенційному використанні в терористичних діях, ми говоримо, як ми завжди i радили, що не треба нічого боятися взагалі.


Ваша нація Ісландії використовується як випробовувальный майданчик для фінансових стратегій на користь усiєї вашої планети. Було б мудро слідувати за їх прогресом в цьому відношенні, оскільки це буде доля всіх націй через дуже короткий період часу. Ми завжди казали вам, що така акція ніколи не прйшла б від великих держав, але ж вони теж будуть втягнутi в це як тільки розмах цiєї акцiї призведе до ефекту доміно.


Час сумніву наближується до кінця. Час надії почався. Зараз ви починатимете бачити, як реальна зміна відбувається, відчутна і помітна всім. Ці змiни прийдуть так швидко, що збентежать вашу голову. Це великий початок. І оскільки ці зміни приходять, Gaia реагуватиме на вашу надію і любов. Вона вже вносить зміни, які принесуть вигоду всьому. Буде ще декілька масивних землетрусiв, всi з мінімальним збитком для життя, оскільки ці зміни продовжуються.


Ми є назавжди з вами, наша сім'я. Ми чекаємо з нетерпінням нашого возз'єднання і можливості розділити з вами нашу любов і радiсть за ваше майбутньє.

Знаходьтеся в мирі.

Ченелер: Wanderer of the Skies (Мандрiвник з небес) 

Переклад: Igor

No comments:

Post a Comment

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan Kochel


…And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.