team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

magravUkrainian subtitles click at the dented wheel

Friday, November 9, 2012

Wanderer of the Skies 26.10.2012

The Galactic Federation through Wanderer of the Skies
26:10:2012


Вітання від Федерації:


Сьогодні ми почнемо з повтору подій, які привели вас до цього моменту в цей час тут і зараз. Ми поруч з вами, і ми завжди направляли вас в ці часи. Ви очікували подій, як і повинні були. Час наближається до неминучого. У вашому світі багато чого потрібно зробити, і так мало часу залишається.

Вся планета була занурена у поле з плазми, яке нещодавно було активовано і діє для утримання вищих форм вібраційної енергії, одночасно дозволяючи більш темним, більш важким і низьким вібрацям уйти безперешкодно. Як тільки вони підуть, повернення вже не буде. Це початок останньої фази очищення вашої планети. Одна причина затримки здійснення цього раніше була викликана вашою космічною станцією, яка перебувала на орбіті занадто близько, щоб не постраждати від впливу цього поля. Було досягнуто угоду змістити цю орбіту для того, щоб стiка могла функціонувати без негативного впливу на людей.

По мірі того, як ця енергія буде активуватися, ви виявите все менший вплив Ілюмінатів на ваше повсякденне життя. Спочатку непомітно для ваших мас хтось в кінцевому підсумку прощупає ґрунт вчинком, що йде врозріз з діями Ілюмінатів, і тим самим не зустріне ніякого опору, який в іншому випадку можна було б очікувати. Це спонукає ще більше вийти за певні рамки, поки не стане очевидно, що Іллюмінати, яких ніхто не може бачити або розрізнити, але які, як відомо, завжди були присутні, зникли, або ж якщо ще нi, то більше не перешкоджають жодним діям. Коли це знання стане загальнодоступним, у вашому світі почнуть робитися все більше і більше кроків на благо людства. При цьому ви будете бачити все більшу кількість рухів людей для досягнення того, чого ви бажаєте - процвітання, свободи, дослідження і права на володіння істиною.

Це буде відбуватися поступово, і в той же час не зовсім поступово, бо цілі десятиліття і сторіччя будуть пропущені за дуже короткий час, коли ваші люди усвідомлять, що вони можуть вести вільне існування без контролю тих, хто прагнув поневолити вас. Коли вчені створюють технології для блага всіх, коли все це негайно висвітлюється в традиційних мас-медіа і не відкладається на полицю тими, хто не бажає, щоб ви володіли ними, коли фінансові інститути піклуються про потреб людей, а не корпорацій, коли політики створюють справедливі закони для всіх, тоді повільно, але вірно ви будете бачити, як буде розвиватися ваш світ.

Наша участь у цьому була практично непомітною, але ми не залишалися осторонь. Ми створили поле, щоб перешкодити негативній енергії циркулювати по вашій планеті. Ми усунули різні позаземні групи, які окопалися у вашому світі з егоїстичними цілями, ми запобігли пришестя інших рас сюди під час важливого періоду перерозподілу енергетичних полів навколо вашої планети і на ній, і ми направляли вас під час цього процесу, щоб ви були в курсі, мотивованими і обізнаними про те, що відбувається у вашому світі.

По мірі того, як ці події будуть розвиватися, і хватка Ілюмінатів буде все більше слабшати, ви будете дізнаватися про вашу справжню історію і укрiплюватись у надії. І насправді, ви почали це вже бачити, коли відкриття про давніх цивілізацій починають з'являтися у ваших мас-медіа. І коли все це доходить до вашої свідомості і ви починаєте усвідомлювати велику картину про вашому світі і всьому всесвіту, ми прийдемо до вас з розпростертими обіймами, в любові і з повагою до вашої подорожі. Процес уже почався, і ми здійснюємо контроль над багатьом від вашого імені.

Що може бути більш радісним, ніж збори тих, хто доведе все це до свого завершення. І ми говоримо вам, дивіться вгору, і ми будемо з вами, у любові та взаємоповазi. Наша спільна подорож принесла стільки радості нам.


Знаходьтеся в мирі.

Ченелер: Wanderer of the Skies (Мандрiвник з небес) 

Переклад: Igor

No comments:

Post a Comment

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan Kochel


…And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.